КОНТАКТИ • E-mail: info@me-doc.tv

 • Телефони:

  (050) 452-95-11
  (050) 324-71-28
  (067) 630-08-28
  (073) 630-08-28
  (056) 790-04-85
  (056) 790-04-86

м. Дніпро, пр. Пушкіна, 11 (Вивіска "Твій Час" Мережа крамниць електронних послуг)

Розташування на мапі

Переглянути на мапі Дніпра

В місті Дніпро (Дніпропетровськ) наш магазин «ТВІЙ ЧАС» знаходиться за адресою:
проспект Пушкіна, будинок 11.
Це біля перехрестя вул. Андрія Фабра (раніше Сєрова) та проспекта Пушкіна в районі бульвару Кучеревського. За цією адресою можна придбати КП «M.E.Doc» (усі модулі: «Держава.Звітність», «Держава.Облік ПДВ», «M.E.Doc.Зарплата», «M.E.Doc.Облік акцизного податку» та інші) та рішення «M.E.Doc.Бізнес», доступ до веб-сервису «СОТА», отримати кваліфікований електронний підпис від АЦСК «Україна», інші програми і послуги чи забрати акти про надання послуг (якщо Ви ще не використовуєте електронний документообіг).

Доїхати до нас можна так:

Від ЦУМа (центр) Автобус/маршрутне таксі №113, троллейбуси №1, №4 (зупинки між ТЦ “Passage” та ЦУМом). Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

З ж/м Парус (ж/м Парус, ж/м Покровський (Коммунар), ж/м Червоний камінь): Автобуси/маршрутні таксі №40, №66. Кінцева зупинка знаходиться на ж/м Парус-2. Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

Від залізничного вокзалу: Автобуси/маршрутні таксі №73, 109, троллейбус №5. Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

Від автовокзалу: Автобус/маршрутне таксі № 73, троллейбус №5. Сідати на зупинці «Автовокзал». Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

Також можна пройти пішки до перехрестя вул. Леваневського / пр. Сергія Нігояна (Калініна), чи до вул. Робочої Автобус/маршрутне таксі №118. Сідати на перехресті вул. Леваневського / пр. Сергія Нігояна (Калініна). Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

Від ринку «Озерка», вул. Шмідта: Автобуси/маршрутні таксі №32, №33, №40, №79, №109. трамвай № 7. Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

З ж/м Тополя: Автобуси/маршрутні таксі №73, № 66. Виходити на зупинці «низ пр. Олександра Поля (Кирова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського. Автобуси/маршрутні таксі №40, №109 виходити на зупинці «вул. Андрія Фабра (Сєрова)», перейти пр. Пушкіна до бульвару Кучеревського.

Від ТЦ «Нагорний» (пр. Гагаріна): трамвай №5, Автобуси/маршрутні таксі № 40, 79, 109. Виходити на зупинці «вул. Андрія Фабра (Сєрова)», перейти пр. Пушкіна до бульвару Кучеревського.

З ж/м «Перемога» 4-6: Автобус/маршрутне таксі № 29. Їхати до кінцевої зупинки (низ пр. Олександра Поля (Кірова), пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

З Набережної Перемоги (ж/м «Перемога» 1-6): Автобус/маршрутне таксі № 118. Виходити на зупинці «вул. Андрія Фабра (Сєрова)», перейти пр. Пушкіна до бульвару Кучеревского, від бульвару 40 метрів у двір.

Від ДК «Шинник» та району 12 кварталу: Трамвай №12. Виходити на зупинці «вул. Андрія Фабра (Сєрова)», перейти пр. Пушкіна до бульвару Кучеревского, від бульвару 40 метрів у двір. Автобуси/маршрутні таксі №66, №33, №32 їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

З вул. Робочої (від верху до вул. Уральської): троллейбус «А», автобус/маршрутне таксі 87 «А». Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

З пр. Б.Хмельницького (раніше вул. Героїв Сталінграду) від Запорізького шосе до пр. Пилипа Орлика (Ілліча): Автобус/маршрутне таксі № 73. Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського. Трамвай №12. Виходити на зупинці «вул. Андрія Фабра (Сєрова)», перейти пр. Пушкіна до бульвару Кучеревского, від бульвару 40 метрів у двір.

З пр. Івана Мазепи (Петровського): Автобус/маршрутне таксі 118. Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.

З пр. Слобожанський (Правди) (від вул. Калинової до Центрального (Нового) мосту): Автобус/маршрутне таксі №57. Виходити на зупинці «вул. Андрія Фабра (Сєрова)», перейти пр. Пушкіна до бульвару Кучеревского, від бульвару 40 метрів у двір.

З ж/м Лівобережний-3. Автобус/маршрутне таксі № 79. Їхати до зупинки «низ пр. Олександра Поля (Кірова)», пройти пішки до вул. Андрія Фабра (Сєрова), повернути праворуч біля бульвару Кучеревського.